کد خبر: 3469735
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
گروه اجتماعی: رئیس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: نگاه ما در خبرگزاری‌ ایکنا، نگاه تقریبی و همراه با اعتدال است و در واقع تأکید بر گفتمان وحدت، احترام به اقوام، مذاهب و تقریب استراتژی ما می‌باشد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان و بلوچستان، دکتر منصور تاجری، رئیس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان روز گذشته، 3 بهمن‌ماه در نشست اصحاب رسانه با نماینده ولی فقیه در استان با موضوع «نشر فرهنگ تقریب و همدلی در جامعه»، گفت: خبرگزاری‌های ایکنا و ایسنا که تحت نظر سازمان جهاد دانشگاهی فعالیت می‌کنند، انگاره جدیدی را فراروی رسانه‌های کشور به نمایش گذاشته‌اند.
رئیس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان افزود: کار رسانه، آگاهی‌بخشی، انتشار دانایی و آگاهی در سطح جامعه است و نتیجه کار رسانه، بایستی به تعالی و پیشرفت جامعه منجر شود.
وی عنوان کرد: سلامت خبر، صحت منابع خبری و رعایت شعار اخلاق، امید و آگاهی باعث شده است که اعتماد بالای خبر در خبرگزاری قرآنی ایکنا رقم زده شود و ضریب نفوذ خبر را بالا برده است.
تاجری اظهار کرد: نگاه ما در خبرگزاری‌ ایکنا، نگاه تقریبی و همراه با اعتدال است و در واقع تأکید بر گفتمان وحدت، احترام به اقوام، طوایف، مذاهب و تقریب استراتژی ما می‌باشد.
وی افزود: اگر در این استان به مقتضای خودش رویکرد تقریبی و اعتدال رسانه‌ها وجود نداشته باشد، رسانه آسیب خواهد خورد و نخستین آسیب در این زمینه، متوجه خود رسانه بوده که مخاطبان خود را از دست خواهد داد و دومین آسیب هم متوجه مردم می‌شود که رسانه خود را از دست می‌دهند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان بیان کرد: تمام تلاش ما این است که استان را به روایت ایکنا و ایسنا ترسیم کنیم و سیمای واقعی آن را به مخاطبان به زیبایی بشناسانیم و به فرموده مقام معظم رهبری، خبر خوب، مفید و سالم منتشر کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: