کد خبر: 3470917
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶
گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور حمیدرضا احمدی‌وفا، قاری ممتاز بین‌المللی و مؤذن حرم مطهر امام رضا(ع) امشب، 7 بهمن‌ماه در سرای قرآن و نهج‌البلاغه شهرستان زاهدان برگزار می‌شود.
فریبا نارویی، کارشناس دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان و بلوچستان، گفت: کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور حمیدرضا احمدی‌وفا، قاری ممتاز بین‌المللی و مؤذن حرم مطهر امام رضا(ع) امشب، 7 بهمن‌ماه در سرای قرآن و نهج‌البلاغه شهرستان زاهدان برگزار می‌شود.
کارشناس دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: این محفل نورانی ویژه عموم است که در آن، علاوه بر مهمان کشوری، جمعی از قاریان برجسته شیعه و سنی استان نیز به تلاوت آیات نورانی کلام‌الله مجید می‌پردازند.
وی اظهار کرد: استاد احمدی‌وفا از روز دوشنبه، 5 بهمن‌ماه وارد استان سیستان و بلوچستان شده و تاکنون در شهرستان‌های مختلف از جمله زهک و زابل در منطقه سیستان و شهرستان‌های خاش، سراوان و ایرانشهر در منطقه بلوچستان تلاوت داشته‌اند.
نارویی بیان کرد: با توجه به اینکه قرآن کریم معیار و شاخص مهم در سنجش وحدت است، لذا تمسک جستن و بهره گرفتن از ظرفیت‌های نورانی و معنوی آن بهترین راه برای تقویت مباحث اتحاد و همگرائی درجامعه است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: