کد خبر: 3796290
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
گروه سیاست و اقتصاد ــ رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده کمترین مشکلی در تأمین میوه و سایر اجناس مورد نیاز برای شب عید در استان وجود نخواهد داشت و مردم بابت تأمین اجناس عید هیچ نگرانی نداشته باشند.

به گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، به‌نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی، مجتبی پیری گفت: به مناسبت شب عید 750 تن میوه در استان ذخیره شده که سیب درختی از دماوند و پرتقال نیز از جیرفت کرمان خریداری شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان افزود: توزیع میوه‌های شب عید (تنظیم بازار) در استان از 27 اسفندماه آغاز شده و تا 16 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت؛ همچنین ۵۰ غرفه برای توزیع میوه شب عید در استان در نظر گرفته شده که ۱۰غرفه مربوط به شهرستان زاهدان است.
وی بیان کرد: همچنین از ابتدای امسال تاکنون حدود شش هزار تن مرغ منجمد، گوشت قرمز، شکر و برنج با قیمت تنظیم بازار در استان توزیع شده است و همچنان این روند ادامه دارد.
پیری اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده کمترین مشکلی در تأمین میوه و سایر اجناس مورد نیاز برای شب عید در استان وجود نخواهد داشت و مردم بابت تأمین اجناس عید هیچ نگرانی نداشته باشند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: