کد خبر: 3801072
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
گروه اجتماعی ــ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا ۱۶ فروردین‌ماه بیش از ۳۵ هزار و ۸۸۳ مسافر خارجی از طریق پایانه‌های مرزی استان جابجا شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد.

علی خانقایی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا 16 فروردین‌ماه بیش از 35 هزار و 883 مسافر خارجی از طریق پایانه‌های مرزی استان جابجا شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 23 درصدی را نشان می‌دهد.
وی اظهار کرد: همچنین در این مدت، 66 هزار و 777 نفر مسافر از سایر استان‌ها توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای وارد استان شده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش داشته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با اشاره به میزان تردد هم‌استانی‌ها، افزود: در تعطیلات نوروزی، بیش از250 هزار نفر توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای جابجا شدند که 65 درصد به داخل استان و بقیه به مقاصد برون استانی سفر کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش 22 درصدی مواجه هستیم.
خانقایی با بیان اینکه در ایام نوروز امسال شاهد افزایش ترددها بودیم، عنوان کرد: در این مدت، بیش از 194 هزار خودرو از استان خارج شده و بیش از 184 هزار و 300 خودرو نیز به استان وارد شدند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: