کد خبر: 3803219
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: طی سال ۹۷، در مجموع ۶۴۰ قرآن‌آموز آقا و بانو در رده‌های سنی مختلف از آموزش‌های عمومی و تخصصی قرآن کریم در سطح شهرستان زابل بهره‌مند شدند.

زهرا پودینه‌خانی، کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی زابل در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، گفت: طی سال 97، در مجموع 640 قرآن‌آموز آقا و بانو در رده‌های سنی مختلف از آموزش‌های عمومی و تخصصی قرآن کریم در سطح شهرستان زابل بهره‌مند شدند.
کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی زابل افزود: طی سال گذشته، دوره‌های آموزش عمومی قرآن کریم شامل قرائت سطح یک تا سه، تجوید، مفاهیم و حفظ قرآن برای 560 متعلم یا قرآن‌آموز برگزار شد.
وی اظهار کرد: دوره‌های تخصصی شامل قرائت سطح چهار و پنج قرآن نیز برای 30 نفر برگزار شد؛ همچنین در طول سال دوره‌های تربیت معلم روخوانی و روان‌خوانی قرآن برگزار شد و 50 نفر از این آموزش‌ها بهره بردند.
پودینه‌خانی با اشاره به اینکه این دوره‌ها از طرف دارالقرآن تبلیغات اسلامی و توسط مؤسسات و خانه‌های قرآن سطح شهر زابل برگزار شد، بیان کرد: سال گذشته جشنواره قرآن کودک و نوجوان را نیز در دهه فجر داشتیم که در آن 400 قرآن‌آموز در رشته‌های حفظ، مفاهیم، نقاشی و تواشیح شرکت کرده و از این میان، 40 نفر برگزیده و تجلیل شدند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: