کد خبر: 3803582
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
گروه فرهنگی ــ سرپرست اداره فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زاهدان گفت: به‌مناسبت بزرگداشت نیمه شعبان، میلاد حضرت ولی‌عصر(عج)، علاوه بر آذین‌بندی و گل‌کاری خیابان‌ها، جشن‌های باشکوهی در سطح شهر زاهدان برنامه‌ریزی شده است.

نوشین حسابی‌مقدم، سرپرست اداره فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زاهدان در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، گفت: به‌مناسبت بزرگداشت نیمه شعبان، میلاد مبارک حضرت ولی‌عصر(عج)، علاوه بر آذین‌بندی و گل‌کاری خیابان‌ها، جشن‌های باشکوهی در سطح شهر زاهدان برنامه‌ریزی شده است.
وی با بیان اینکه در این جشن‌ها علاوه بر اجرای برنامه‌های شاد، سخنرانان برجسته‌ای نیز دعوت شده‌اند، افزود: حجت‌الاسلام جوشقانیان از قم و حجت‌الاسلام معماریان از خطبای برجسته تهران از جمله مدعوین هستند.
سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری زاهدان با بیان اینکه جشن محوری نیمه شعبان، همزمان با شب میلاد در میدان سربازان گمنام امام زمان(عج) زاهدان برگزار می‌شود، ادامه داد: این مراسم به مدت سه شب جهت ایجاد فضایی شاد، در میدان مذکور اجرا خواهد شد.
حسابی‌مقدم تهیه و چاپ پوستر مهدوی جهت نصب بر روی تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها، توزیع سی‌دی با محتوای مهدویت در اتوبوس‌های شهری، تعمیر پمپ‌های آب‌نما، سیستم روشنایی، پاکیزه‌سازی، آذین‌بندی و نصب سیاه چادر، تعویض پرچم‌های الوان در همه میادین، پارک‌ها و خیابان‌ها، رفع نواقص نورپردازی میادین، جا‌نمایی سه ایستگاه صلواتی در سطح شهر، نصب طاق نصرت و ریسه‌بندی را از دیگر اقدامات شهرداری در آستانه نیمه شعبان اعلام کرد.
گفتنی است، ویژه‌برنامه‌های نیمه شعبان از ۲۸ فروردین‌ماه آغاز شده و تا ۲ اريبهشت‌ماه در میادین اصلی شهر، اماکن مذهبی و بقاع متبرکه سطح استان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: