کد خبر: 3804441
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶
گروه فرهنگی ــ رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات سیستان و بلوچستان گفت: گل‌آرایی حرم امامین عسکریین در سامرا و همچنین حرم ائمه(ع) در نجف و کربلا با 120 هزار شاخه گل به سیستان‌و‌بلوچستانی‌ها واگذار شد.

محمدرضا واحدی، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات سیستان‌وبلوچستان در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، گفت: گل‌آرایی حرم امامین عسکریین در سامرا و همچنین حرم ائمه(ع) در نجف و کربلا با 120 هزار شاخه گل به سیستان و بلوچستانی‌ها واگذار شد.
وی با بیان اینکه این کار در شب نیمه شعبان صورت می‌گیرد، افزود: سیستان وبلوچستان از سال 1390 توفیق گل‌آرایی حرم ائمه در نجف و کربلا و سامرا را بر عهده داشته است که امسال نیز برای هشتمین سال متوالی این امر مهم به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان محول شد.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بیان کرد: به همین منظور با همکاری گل‌کاران استان‌های اصفهان و تهران قریب به 120 هزار شاخه گل طبیعی تهیه خواهد شد و در نیمه شعبان حرم امامین عسکریین در کربلا و نجف و سامرا گل‌آرایی می‌شود.
واحدی اظهار کرد: 60 هزار گل برای سامرا و 60 هزار شاخه گل نیز برای حرمین امامین در نجف، کربلا و کاظمین اختصاص داده شده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: