کد خبر: 3802058
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹
گروه اجتماعی ــ دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفت: روز گذشته، یک مأمور نیروی انتظامی در حال بازگشت از سفر شخصی از قصرقند بود که هدف افراد مسلح قرار گرفت؛ در ادامه خودروی حامل وی واژگون شده و در این حادثه، این مأمور نیروی انتظامی و راننده خودرو به شهادت می‌رسند.

به گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، به‌نقل از روابط عمومی دادگستری استان، محسن گل‌محمدی، دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفت: روز گذشته، یک مأمور نیروی انتظامی در حال بازگشت از سفر شخصی از قصرقند بود که هدف افراد مسلح قرار گرفت؛ در ادامه خودروی حامل وی واژگون شده و در این حادثه، این مأمور نیروی انتظامی و راننده خودرو به شهادت می‌رسند.
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر با بیان اینکه این مأمور شهید استوار دوم مرتضی خانی‌بندانی نام داشت، ادامه داد: این حادثه در سه راهی روستای کیشک نیکشهر رخ داد.
وی افزود: در این حادثه یک خودروی حامل افراد ناشناس به خودروی مذکور نزدیک شده و به آنان تیراندازی می‌کنند و پس از اطمینان از فوت سرنشینان از محل متواری می‌شوند.
گل‌محمدی با بیان اینکه اقدامات اولیه برای شناسایی ضاربان انجام شده است، اظهار کرد: پس از اطلاع از این حادثه و با دستور قضایی، تیمی از کارشناسان پلیس آگاهی شهرستان به محل اعزام شدند که همچنان تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت ادامه دارد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: