کد خبر: 3803953
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
گروه اجتماعی ــ فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از اشرار منطقه که در سال ۹۶ در یک عملیات مسلحانه باعث شهادت یکی از مأموران پلیس مرزبانی به نام شهید سرگرد رسول طالبی شده بود، خبر داد.

به گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، به‌ نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی استان از دستگیری یکی از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر که در سال 96 در یک عملیات مسلحانه باعث شهادت یکی از مأموران پلیس مرزبانی به نام شهید سرگرد رسول طالبی شدند، خبر داد.
فرمانده انتظامی استان اظهار کرد: در پی شهادت یکی از مأموران جان بر کف فرماندهی مرزبانی استان به نام سرگرد رسول طالبی در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام مستمر کارهای اطلاعاتی یکی از عوامل شهادت این شهید بزرگوار را در محله اسلام‌آباد شهرستان خاش شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.
قنبری بیان کرد: پلیس با اقتدار در برابر سوداگران مرگ می‌ایستد و در راه مبارزه با پدیده شوم قاچاق از جان خویش نیز دریغ نمی‌کند و هرگز اجازه نمی‌دهد تا خون شریف همرزمانش که برای تأمین نظم و امنیت مردم و مرزهای میهن اسلامی جان عزیز خود را فدا می‌کنند پایمال شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: