کد خبر: 3817940
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
گروه سیاست و اقتصاد ــ وزیر کشور در حکمی منصور بیجار را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان منصوب کرد.

به گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، به‌نقل از روابط عمومی استانداری، وزیر کشور در حکمی منصور بیجار را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان منصوب کرد.
در حکم وزیر کشور خطاب به منصور بیجار آمده است: «به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار سیستان و بلوچستان و تأیید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان منصوب می‌کنم.
ایجاد هماهنگی در زمینه‌های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح‌های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی‌های عمرانی و تعیین اولویت‌ها، نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاه‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه‌ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد ضمن هماهنگی با معاون محترم عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام ورزید.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم».
مدیرکل دفتر فنی استانداری و معاون امور عمرانی فرمانداری و مسئول نظام مهندسی خاش از مهمترین سوابق بیجار است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: