کد خبر: 3841693
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
گروه اجتماعی- سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای شهریورماه تاکنون 15 هزار و 463 زائر پاکستانی با هدف عزیمت به کربلا، از طریق مرز میرجاوه وارد کشور شدند.

ایوب کرد، سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای شهریورماه تاکنون 15 هزار و 463 زائر پاکستانی با هدف عزیمت به کربلا، از طریق مرز میرجاوه وارد کشور شدند.

وی اظهار کرد: از این تعداد، هفت هزار و 640 زائر با 174 دستگاه اتوبوس پاکستانی وارد مرز میرجاوه شدند و تعداد هفت هزار و 823 نفر نیز با پای پیاده وارد خاک جمهوری اسلامی شدند که در داخل کشور، جابه‌جایی آنان با 187 دستگاه اتوبوس ایرانی صورت گرفت.

سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان افزود: این زوار پس از اقامت کوتاه در سیستان و بلوچستان، استان را به مقصد کربلای معلی ترک می‌کنند؛ در این مدت، هم در موکب امام رضا(ع) در مرز میرجاوه و هم در زائرسرای امام رضا(ع) زاهدان خدمت‌رسانی به زوار انجام می‌شود.

کُرد بیان کرد: حجم تردد زوار در ایام محرم و به‌ویژه در ایام منتهی به اربعین حسینی شدت افزایش می‌یابد، به همین دلیل، تمهیدات لازم صورت گرفته و مجموعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان همگام با دیگر استان‌های کشور با تمام توان آماده خدمت‌رسانی به زوار است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: