کد خبر: 3842989
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
گروه فرهنگی ــ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، یک‌هزار و ۱۹۰ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد استان به عتبات عالیات اعزام شده‌اند.

سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان، در گفت‌وگو با ایکنا، گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، تعداد یک‌هزار و 190 مددجوی تحت پوشش کمیته امداد استان به عتبات عالیات اعزام شده‌اند.

وی با بیان اینکه هیچ‌گونه هزینه‌ای جهت ایاب و ذهاب و اسکان از مددجویان دریافت نمی‌شود، افزود: هدف از این سفرهای زیارتی ارتقای باورهای دینی، تقویت بینش و آگاهی مذهبی، آموزش مهارت‌های زندگی و همچنین سبک زندگی اسلامی است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم کمیته امداد استان اعزام خانوارهای تحت حمایت به اردو‌های زیارتی است تا مددجویانی که تاکنون موفق به حضور در حرم مطهر امام حسین(ع) و امام رضا(ع) نشده‌اند، از این طریق رهسپار عتبات عالیات و مشهد شوند.

عبادی اظهار کرد: در همین راستا، تا پایان سال‌ جاری با بهره‌گیری از ظرفیت خیران، ۲۰۰ مددجوی کمیته امداد تحت عنوان زیارت اولی‌ها به مشهد و کربلای معلی اعزام خواهند شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: