کد خبر: 3873848
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳
گروه اجتماعی ــ امام جمعه موقت زاهدان گفت: خون حاج قاسم سلیمانی اولین ثمری که داشت این بود که هیبت و شوکت امریکایی‌ها را شکست و باطن تروریستی آنان را نمایان کرد.

به گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، حجت‌الاسلام مجتبی عزیزی، امام جمعه موقت زاهدان در خطبه‌های نماز جمعه، 4 بهمن‌ماه گفت: در ماه گذشته حوادث تلخی برای ملت ایران رقم خورد؛ از جمله ترور سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی که شاه کلید غلبه بر داعش بود و شهادت او، نه تنها ملت ایران، بلکه همه شیفتگان مقاومت را متأثر کرد.

وی ادامه داد: امریکایی‌ها که از حاج قاسم کینه داشتند، چرا که تمام نقشه‌های آنان در خاورمیانه را نقش بر آب کرده بود، قصد داشتند با ترور او، شکست‌های خود را جبران کنند، در حالی‌که نمی‌دانستند شهادت این بزرگ‌مرد، خون بیشتری در رگ‌های مردم استکبارستیز به جوشش می‌اندازد.

امام جمعه موقت زاهدان بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه گذشته فرمودند «آنچه شما در تشییع جنازه سردار حاج قاسم سلیمانی دیدید، دست یاری خداوند بلند مرتبه بود»، همین تشییع جنازه باشکوه نشان داد که چگونه طرح دشمن به شکست انجامیده است.

وی افزود: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، هیچ عاملی نمی‌توانست اینچنین معجزه‌ای را نشان دهد جز دست قدرت الهی؛ کسانی که دست قدرت خدا را نمی‌توانند ببینند و تحلیلی‌های مادی از این مسائل می‌کنند عقب می‌مانند.

عزیزی اظهار کرد: امریکایی‌ها با ترور یک شخصیت محبوب که به مبارزه با تروریست‌ها مشهور بود و همه مجاهدت‌های او در مقابله با تروریست‌ها را دیده بودند، نشان دادند که تا چه اندازه ادعاهای ضد تروریستی آنان دروغ است.

وی گفت: خون حاج قاسم سلیمانی اولین ثمری که داشت این بود که هیبت و شوکت امریکایی‌ها را شکست و باطن تروریستی آنان را نمایان کرد.

امام جمعه موقت زاهدان در ادامه با اشاره به وضعیت نامطلوب سیل‌زدگان استان، بیان کرد: متاسفانه سیلاب اخیر خسارت‌های بسیار زیادی به زیرساخت‌های سیستان و بلوچستان و خانه و کاشانه مردم وارد کرده است که مسوولان باید تلاش کنند در کمترین زمان این خسارت‌ها را جبران کنند.

عزیزی اظهار کرد: همه مردم در حد توان باید به سیل‌زدگان جنوب سیستان و بلوچستان کمک کنند زیرا بسیاری از سیلزدگان تمام سرمایه و داریی خودشان را در این سیلاب از دست داده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: