کد خبر: 3591187
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
گروه فرهنگی: دبیر جامعه اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی «خط امام(ره)» با محوریت بررسی اجمالی وصیت‌نامه حضرت امام(ره) و فرمایشات مهم ایشان، 13 اردیبهشت‌ماه در این دانشگاه برگزار می‌شود.
دانیال اسداللهی، دبیر جامعه اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان و بلوچستان، گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی «‌خط امام(ره)» با محوریت بررسی اجمالی وصیت‌نامه حضرت امام(ره) و فرمایشات مهم ایشان، 13 اردیبهشت‌ماه در این دانشگاه برگزار می‌شود.
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: این مسابقات برای دومین سال متوالی در این دانشگاه برگزار می‌شود و دانشجویان علاقمند می‌توانند تا 6 اردیبهشت‌ماه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
وی تصریح کرد: کتاب « خط امام(ره)» مروری اجمالی بر اندیشه‌های امام خمینی(ره) با استفاده از بیانات رهبر معظم انقلاب در اولین سالگرد رحلت امام(ره)، پیام‌ها و نامه‌های مهم امام و وصیت‌نامه ایشان، در قالب 10 فصل است.
اسداللهی با بیان اینکه آزمون مسابقه کتابخوانی، ساعت 11 در دانشکده مهندسی شهید نیکبخت زاهدان برگزار می‌شود، افزود: به نفر اول این دوره از مسابقات، ۵۰۰ هزار تومان، نفر دوم ۴۰۰ هزار تومان، نفر سوم ۳۰۰ هزار تومان، نفر چهارم و پنجم نیز به‌ترتیب ۲۰۰ و ۱۰۰ هزار تومان و همچنین به نفرات ششم تا پانزدهم نیز جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: