کد خبر: 4055753
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹

شهدا سرمایه‌های معنوی انقلاب اسلامی هستند

نماینده مردم سیستان‌وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری شهدا را سرمایه‌های معنوی و گنجی عظیم برای انقلاب اسلامی دانست و گفت: ادامه دادن راه شهدا و الگو گرفتن از آنها امروز باید بیش از هر زمان دیگری سرلوحه کار و زندگی ما قرار گیرد.

حسینیه عاشقان ثاراللهبه گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، مولوی نذیر احمد سلامی، نماینده مردم سیستان‌وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در مراسم دومین اجلاسیه شهدای طلبه و روحانی که امروز، 19 اردیبهشت در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان با حضور خانواده معظم شهدا، مسئولان استانی و طلاب و روحانیون بسیجی خواهر و برادر شیعه و سنی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا، گفت: شهدا سرمایه‌های معنوی و گنجی عظیم برای انقلاب اسلامی هستند.

وی با تأکید بر این مطلب که شهدا با گذشت از جان و مال خود بزرگترین درس ایثار و فداکاری را به ما داده‌اند، افزود: ادامه دادن راه شهدا و الگو گرفتن از آنها امروز باید بیش از هر زمان دیگری سرلوحه کار و زندگی ما قرار گیرد.

سلامی ادامه داد: ما قبل از جنگ در عرصه‌های علمی به بیگانگان متکی بودیم اما بعد از جنگ روی پای خود ایستادیم و امروز به نقطه‌های رشد و پیشرفت رسیده‌ایم.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه در ادامه و استمرار انقلاب همه اقشار نقش ویژه داشته‌اند، یادآور شد: بیشترین نقش را در بقا و استمرار انقلاب نیروهای مسلح ایفا کرده‌اند.

سلامی یادآور شد: دشمنان تلاش کردند انقلاب را منحرف کنند و به حالت اولیه قبل از انقلاب بازگردانند که رهبری‌های داهیانه رهبر مانع از عملیاتی شدن نقشه‌های شوم دشمنان بود.

وی افزود: امروز امنیت به خاطر خون شهدایی است که بر زمین ریخته شده و آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم. نظام ما نظام اسلامی است.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد: زمانی که پایبند موازین اسلامی و شرعی باشیم نظام ما با وحدت و انسجام پایدار است و با حفظ مؤلفه‌های اسلامی دشمن نمی‌تواند انقلاب ما را نابود کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :