کد خبر: 4056965
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۲
فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان:

درک جهاد تبیین نیازمند نگاه جامع به جنگ ترکیبی دشمن است

فرمانده سپاه سلمان سیستان‌و‌بلوچستان گفت: اگر قرار باشد جهاد تبیین را به خوبی درک کنیم، باید اول به حوزه جنگ ترکیبی دشمن نگاه جامع‌تری داشته باشیم.

تالار فردوسی زاهدانبه گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، سردار احمد شفاهی، فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان، 24 اردیبهشت ماه در همایش استانی جهاد تبیین که با حضور نخبگان، اساتید، جوانان و مسئولان استانی در تالار فردوسی سیستان‌وبلوچستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا به ویژه شهدا نخبه و اساتید، گفت: جریان حق و باطل از زمان خلقت بشر همواره وجود داشته و منازعات مختلف بین آن‌ها بوده و به دنبال پیشرفت بشر همواره دستخوش تحولات بوده است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان با اشاره به این مطلب که باید به مسائل مردم در روستاها توجه کنیم، اظهار کرد: ظرفیت‌های بسیاری در این استان وجود دارد که باید از آن‌ها برای بهبود وضعیت زندگی و رفاه آنان استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه رمز توفیق ما همراهی مردم با نظام است، افزود: قطعا بدون حضور و مشارکت و همراهی مردم نمی‌توانیم در میدان رویارویی با دشمن مقابله کرد و از مشکلات عبور کنیم.

شفاهی با اشاره به این مطلب که باید اساتید، نخبگان و رسانه‌ای‌ها در مقابله با جنگ ترکیبی دشمن اثر مثبت داشته باشند و با تشریح و تبیین اقدامات انجام شده برای رفاه مردم، توطئه‌های معاندین و مخالفان نظام را خنثی کنند، ادامه داد: از ابتدای انقلاب اسلامی ایران اقدامات بسیاری در زمینه‌های مختلف در کشور و به ویژه سیستان و بلوچستان انجام شده اگرچه کافی نیست.

وی افزود: دشمن تلاش می‌کند اراده خود را بر ملت ایران تحمیل کند، هدف آ‌ن‌ها تخریب و تحریف انقلاب اسلامی است که تشریح دستاوردهای نظام و انقلاب برای مردم به ویژه نسل جدید می‌تواند در خنثی‌سازی توطئه‌های آن‌ها موثر باشد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان با بیان اینکه دشمن همه توان نظامی، اقتصادی و رسانه ای خود را علیه ایران اسلامی به کار گرفته که ماهواره یکی از ابزارهای دشمن علیه ایران اسلامی است، گفت: تمرکز 116 شبکه ماهوره‌ای و تلویزیونی دنیا به جغرافیای ایران و به زبان فارسی، نشان از اوج دشمنی آنان با ایران اسلامی را دارد.

وی با اشاره به این مطلب که آمریکای جهانخوار با کمک هم‌پیمانان خود از جمله رژیم صهیونیستی و اعراب و حکام مرتجع با همراهی معاندین و منافقان و مخالفان و لیبرال‌ها از زمان شروع انقلاب اسلامی در صف مقابله قرار گرفته‌اند، اظهار کرد: تمرکز جنگ ترکیبی دشمن بر ذهن و قلب مردم است؛ اگر قرار باشد جهاد تبیین را به خوبی درک کنیم باید اول به حوزه جنگ ترکیبی دشمن نگاه جامع‌تری داشته باشیم.

شفاهی تصریح کرد: امروزه دشمنان جنگ ترکیبی را علیه جریان حق و نظام و انقلاب اسلامی ایران به کار گرفته‌اند، این جنگ ترکیبی مانند گذشته محدود به یک جغرافیای خاص نیست بلکه دشمن با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و با تمرکز و هم‌افزایی برای مقابله با ایران اسلامی در صحنه حاضر است.

وی با بیان اینکه در دوره های قبل آنطور که باید از ظرفیت های این استان استفاده نشده و روستاها که باید مرکز تولید و تکاپو باشند امروزه دارند مصرف گرا می شوند و این درست نیست، گفت: امیدواریم در این دوره و با همت دولت انقلابی اتفاقاتی که در شان مردم است را رقم بزنیم، سپاه و بسیج برای آموزش و هم‌افزایی در تمامی روستاها و شهرها اعلام امادگی می‌کند، هر پایگاه مقاومت بسیج محل مراجعه، بررسی و مشکلات مردم است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha