کد خبر: 4058179
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲
مدیر کل تبلیغات‌ اسلامی سیستان‌ و بلوچستان:

مدیرکل تبلیغات‌ اسلامی سیستان‌ و بلوچستان، گفت: برای شناسایی مشکلات و معضلات هیئت‌های مذهبی و حل آنها، دست‌یاری به سمت شورای عالی مسئولین هیئت‌های مذهبی دراز کرده و تقاضای کمک داریم.

شورای‌عالی هیئت‌های مذهبی یاری‌رسان حل مشکلات و بازوی تبلیغات‌اسلامی باشندبه گزارش ایکنا از سیستان‌ و بلوچستان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین منصور‌ باقر بیک‌تبریزی، مدیرکل تبلیغات‌ اسلامی سیستان‌ و بلوچستان در اولین جلسه شورای‌ عالی هیئات‌مذهبی استان که در این اداره‌ کل برگزار شد، ضمن تأکید بر جوان‌گرایی در شورای هیئات‌ مذهبی، افزود: در راستای بهره‌گیری از توان، ظرفیت و تجربیات پیشکسوتان، شورای‌ عالی مسئولین هیئات‌مذهبی تشکیل شده و براین اساس اعضای منتخبی از سطح استان برای حضور در این شورا انتخاب می‌شوند.

وی با اشاره به این‌که اعضای شورای‌ عالی مسئولین هیئات‌ مذهبی به صورت انتصابی از سوی تبلیغات‌ اسلامی انتخاب و منصوب می‌شوند، تأکید کرد: نظارت بر عملکرد هیئت‌ها، تعیین سیاست و شناسایی معضلات و مشکلات‌های هیئت‌های مذهبی به عنوان اولویت‌های این شورا تعیین شده است.

وی تعداد اعضای شورای‌ عالی مسئولین هیئات‌ مذهبی سیستان‌ و بلوچستان را نزدیک به 50 نفر اعلام و تصریح کرد: با توجه به رویکرد جوان‌گرایی در شورای هیئت‌های مذهبی پیش رو، امیدواریم جوانان پای کار آمده با تمام توان برای فعال شدن هیئت‌ها گام بردارند.

دبیر قرارگاه فرهنگی سیستان‌ و بلوچستان، تعیین اساسنامه و سند شورای عالی هیئات مذهبی را یکی دیگر از برنامه‌های اولویت‌دار این شورا عنوان و بر تشکیل نشست مشترک افراد منتخب شورای هیئات‌ مذهبی که روز جمعه هفته جاری انتخاب می‌شوند، با اعضای شورای عالی هیئات‌مذهبی تأکید کرد.

شایان ذکر است در ادامه این جلسه افراد به بیان برنامه‌ها و اولویت‌های کاری خود در شورای‌عالی مسئولین هیئات‌مذهبی پرداختند و احکام خود را از مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، دریافت کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: