کد خبر: 4059856
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۰

امام جمعه کنارک گفت: ما همواره مدیون شهدا هستیم لذا باید در راه شهیدان قدم برداریم که این با ارزش‌ترین راه هست، شهدایی که وجودشان در راه عزت و اعتلای مکتب فدا نمودند تا ما امروز در دنیا دارای افتخار و عزت باشیم.

مزار شهدا کنارکبه گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان‌، مراسم غبار روبی‌ و عطر افشانی مزار شهدای گمنام شهرستان کنارک با حضور فرماندهان و نیروهای نظامی ارتش، انتظامی، بسیج، سپاه و مسئولین شهرستانی و امام جمعه شهرستان 5 خرداد در کنارک برگزار شد.

حجت الاسلام نظربامری، امام جمعه شهرستان کنارک، در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در جمع نیروهای مسلح حاضر در مراسم گفت: شهدا با گذشت از جان خود برای امنیت و عزت ما جان‌فشانی کردند و این افتخاری است که ما در جوار این‌ شهدای بزرگوار هستیم.

وی افزود: اگرچه گمنام هستند ولی صاحب‌نام می باشند و امروز این امنیت و عزت مرهون رشادت‌های این عزیزان پدران و مادرانی که بیش‌از چهل سال منتظر فرزندانشان هستند می باشد.

حجت الاسلام بامری تصریح کرد: ما بر سر سفره شهدا بوده و هستیم و مدیون شهدا هستیم لذا باید در راه شهیدان قدم برداریم که این با ارزش‌ترین راه هست، شهدایی که وجودشان در راه عزت و اعتلای مکتب فدا نمودند تا ما امروز در دنیا دارای افتخار و عزت باشیم و این امنیت در سایه خون شهیدان عزیزمان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: