اعتقاد، ایمان و حرکت در مسیر صحیح رمز پیروزی‌ است
کد خبر: 4169625
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۹
فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان:

اعتقاد، ایمان و حرکت در مسیر صحیح رمز پیروزی‌ است

سردار احمد شفائی گفت: رمز پیروزی ما در میدان مقابله با دشمن این است که با اعتقاد و ایمان درست در این مسیر حرکت کنیم.

سردار شفایی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستانبه گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، به نقل از روابط عمومی سپاه سلمان استان، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان، امروز، 27 شهریورماه، در جمع فعالان فرهنگی استان، گفت: با وجود همه تلاش‌های گذشته،  امروز دشمن مجدداً تمرکز بر جنگ رسانه‌ای به‌منظور مدیریت اذهان و فکر مردم دارد تا بتواند بر اندیشه و باور آنان اثر بگذارد.
 
وی افزود: جنگ تمام عیاری که جبهه باطل علیه انقلاب اسلامی و مردم شریف و عزتمند ما به راه انداخت، به واسطه شما عزیزان خنثی یا کم اثر شد، شگرد دشمن اقدام در بستر رویدادهاست و به موضوعات ساختگی اتکا دارد؛ شیوه عمل دشمن نیز در تمامی سال‌های گذشته تاکنون سرعت عمل و اقدام سطحی‌نگر است.
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان تأکید کرد: دشمن تکرار شبهات و اتهامات را در دستور کار دارد و در مسیر دشمنی خود بر خلاف ما که پایبند به اخلاق هستیم از هر ابزاری استفاده می‌کند، ما در این جنگ تمام عیار پایبند اخلاق هستیم اما آنها با دروغ، اتهام و تمامی ابزار غیراخلاقی تلاش می‌کنند تا به اهداف خود برسند.
 
شفائی تصریح کرد: آن چیزهایی که امروز توانسته ما را در این جنگ ارتقاء دهد و توانمند سازد تا بتوانیم در مقابل آنان به پیروزی برسیم، مکتب ارزشمند اسلام، رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، مردمان شریف و بزرگوار و دشمن بزرگ است.
 
وی تأکید کرد: ما اگر در مسیر پیشرفت خود دشمن بزرگ نداشتیم قطعاً به این میزان بزرگ نمی‌شدیم و ارتقا پیدا نمی‌کردیم، دشمن ما از دیرباز تمام ظرفیت خود را به‌کار بسته است تا دستاوردهای ما را کوچک و مشکلات ما را بزرگ جلوه دهد تا بتواند موجب ایجاد حس ناامیدی در میان مردم بشود.
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان گفت: نحوه مواجهه ما با راهبرد دشمن در سطوح مختلف این است که باید شناخت دقیق و درست از برنامه‌های آنان داشته باشیم، رمز پیروزی ما در میدان مقابله با دشمن این است که با اعتقاد و ایمان درست در این مسیر حرکت کنیم، در این صورت پیروزی بدون شک برای ماست.
انتهای پیام
captcha