کد خبر: 4047211
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیچ گاه نسبت به مسائل و مشکلات مردم و انقلاب بی تفاوت نبوده و نخواهد بود.

به گزارش ایکنا از سیستان‌و‌بلوچستان، سردار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که شامگاه، 16 فروردین در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات حاضرین با اشاره به این مطلب که ماه مبارک رمضان ماه بسیار ارزشمندی برای مسلمانان است، گفت: باید سعی کنیم این ماه نسبت به ماه‌های دیگر از تقاوت‌های خاصی برخوردار باشد و از این ماه بهره کافی را ببریم.

وی ضمن تشکر از زحمات محمدهاشمی شهری، رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، گفت: به لطف خدا چهره‌ای انقلابی، فردی متدین و شخصیتی علمی مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را پذیرفته است و لذا انتصاب حبیب غزنوی را به همه دلسوزان مردم و نظام و انقلاب تبریک می گویم.

این مسئول با اشاره به این مطلب که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیچ گاه نسبت به مسائل و مشکلات مردم و انقلاب بی تفاوت نبوده و نخواهد بود، ادامه داد: سپاه و بسیج همیشه در کنار دانشگاه علوم پزشکی بوده و خواهد بود.

سردار احمد شفائی به خدمات سپاه و بسیج در پیک پنجم کرونا که در تیر ماه سال گذشته استان با آن درگیر بوده اشاره و تصریح کرد: در اوج پیک کرونا در سال گذشته سپاه و بسیج احساس تکلیف کرد تا بیش از هر زمان دیگری در کنار کادر درمان خدماتی را به مردم استان ارائه دهد، به همین منظور با راه اندازی 27 مرکز تجمیعی واکسیناسیون به کمک دانشگاه علوم پزشکی آمد و کار واکسیناسیون مردم را آغاز کرد که در این زمینه اقدامات ارزشمند و مؤثری ارائه شد تا بتوانیم از گسترش بیشتر این ویروس جلوگیری کنیم.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با تأکید بر این مطلب که هر جا نیروهای خدوم مردم نیاز به همکاری و مساعدت داشته اند سپاه پاسداران نیز در کنار و همراه آنان بوده است و در دوران همه گیری کرونا این ادعا به اثبات رسید، اظهار کرد: اجرای طرح شهید سلیمانی و حضور در محلات و شناسایی افراد مبتلا به کرونا و خدمت رسانی به خانواده‌های درگیر با این ویروس خدمت ارزنده ای دیگر بود که با همت بسیج و سپاه برای مهار همه گیری کرونا در سطح استان اجرا شده است.

شفائی در پایان  از همه تلاش‌های مجموعه بهداشت و درمان استان در این سال‌ها و به‌ویژه در دوران کرونا و از جمله از ریاست قبلی دانشگاه نیز تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: