کد خبر: 4051975
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹

رفع تصرف بیش از ۱۳ هزار مترمربع از اراضی دولتی سیستان‌و‌بلوچستان

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف ۱۳ هزار و ۱۰۰مترمربع از اراضی دولتی این استان به ارزش ۵۰ میلیارد ریال با اجرای حکم قضایی توسط یگان حفاظت از اراضی این اداره کل در فروردین ماه امسال خبر داد.

به گزارش ایکنا از سیستان و بلوچستان، مرتضی مقدسی، معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، گفت: میزان رفع تصرف اراضی دولتی طی ۱۱ عملیات از دست اشخاص فرصت طلب و سودجو توسط یگان حفاظت از اراضی ملی اداره کل راه و شهرسازی استان با همکاری و همراهی دستگاه قضا و نیروی انتظامی استان خارج شده است.

وی گفت: بیشترین رفع تصرفات این مدت استان به شهرستان زاهدان اختصاص دارد به طور حتم و با قاطعیت با سودجویانی که قصد تعدی و دست درازی به اراضی ملی و بیت المال را دارند، برخورد قانونی خواهیم کرد و برای تحقق این امر مهم از کلیه توان اجرایی و قانونی خود استفاده می‌کنیم.

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان افزود: یگان حفاظت این اداره کل با قاطعیت تمام مقابل افراد سودجو و فرصت طلب ایستاده و دست متجاوزان به اموال عمومی و بیت المال را کوتاه می‌کند.

مقدسی در پایان گفت: مردم در معاملات خود شرایط احتیاط را رعایت کرده و پس از استعلامات لازم از اداره کل راه و شهرسازی و سایر ادارات مربوطه نسبت به خرید ملک اقدام کنند و در مواجهه با زمین‌خواری با شماره تلفن شبانه روزی ۱۶۵۶ یگان حفاظت اطلاع دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :