کد خبر: 4061487
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۷
مدیربانک سپه منطقه سیستان و بلوچستان:

مطالعه وصیت‌نامه شهدا عامل مهمی در پیشرفت‌های زندگی است

مدیربانک سپه منطقه سیستان و بلوچستان، مطالعه وصیت‌نامه شهدا در جامعه امروز را عاملی مهمی در پیشرفت‌های زندگی و کسب آبرو در جامعه دانست.

محمد مهدی بازاری مدیر بانک سپه منطقه سیستان و بلوچستانبه گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، محمدمهدی بازاری، مدیر بانک سپه منطقه سیستان‌وبلوچستان، 11 خرداد در یادواره شهدای بانک سپه که در سالن اجتماعات بانک سپه در زاهدان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یادونام شهدا به ویژه 10 شهید بانک سپه، گفت: خانواده معظم شهدا خانواده‌های کم توقعی هستند. زمانی که چهره خانواده شهدا را می‌بینیم، چیزی به جز شرمندگی نداریم.

وی با اشاره به این مطلب که مسئولیت سنگین و خطیری بر دوش مسئولان است و باید به نحو شایسته وظیفه خود را در جامعه اجرا کنند تا شرمنده شهدا و خانواده خانواده معظم شهدا نباشند، افزود: سعی کردیم جدای از خانواده معظم شهدای بانک، با دیگر خانواده شهدا که فرزندان و عزیزان خود را تقدیم نظام کرده‌اند، در طول سال ارتباط برقرار کنیم.

این مسئول بیان کرد: همکاران بانک سپه، همکاران ارزشی و ولایی هستند که در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا گام برداشته و گام برخواهند داشت.

بازاری با بیان این نکته که بیش از 40 درصد همکاران بانک سپه از خانواده ایثارگران هستند ادامه داد: بانک سپه با فضای ایثار و شهادت غریبه نیست، در همین راستا جهت حفظ معنویت بیشتر در بین کارکنان در سال جاری در سطح استان با 200 نفر از خانواده معظم شهدا دیدار شده است.

وی دیدار با خانواده شهدا را عاملی مهم در برکت یافتن در کار و زندگی فردی عنوان و تصریح کرد: نفس کشیدن در مکانی که خانواده شهدا در آن حضور دارند، برای ما یک نعمت است.

بازاری ادامه داد: مطالعه وصیت‌نامه شهدا امروز عامل مهمی در پیشرفت‌های زندگی و کسب آبرو در جامعه شده است، امیدوارم خداوند توفیق دهد که با عمل و رفتارمان در مسیر راه شهدا ثابت قدم باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :