طرح ملی شهریاران در سیستان‌وبلوچستان حمایت می‌شود
کد خبر: 4169333
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۲
مدیرکل فرهنگ و ارشاد سیستان‌وبلوچستان:

طرح ملی شهریاران در سیستان‌وبلوچستان حمایت می‌شود

علی سرگزی با بیان اینکه طرح ملی شهریاران با محوریت مردم برنامه‌ریزی شده است، گفت: این طرح می‌تواند در افزایش رضایت‌مندی شهروندان نقش مؤثری داشته باشد که اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با رعایت پیوست‌های فرهنگی از این طرح حمایت می‌کند.

طرح ملی شهریارانبه گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، علی سرگزی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان‌وبلوچستان، روز گذشته، 26 شهریورماه، در دیدار با اعضای ستاد مردمی‌سازی دولت در این استان، گفت: طرح ملی شهریاران با محوریت مردم برای مردم است و این حرکت ارزشمند در اداره‌کل ارشاد اسلامی در حال اجراست چرا که معتقدیم مردم بازیگران و مجریان اصلی عرصه‌های مهم و تأثیرگذار فرهنگی در استان هستند و امروز هم بخش عمده‌ای از کارها توسط انجمن‌ها و مؤسسات فرهنگی در نقاط مختلف اجرایی می‌شود و این اداره‌کل مشاور، حامی و ناظر کیفی برنامه‌هاست.
 
وی افزود: درست است که ارتقای شاخص‌های اقتصادی و درآمدی مردم در سیستان‌وبلوچستان یک اولویت و ضرورت انکارناپذیر است اما باید پذیرفت و به یک باور قلبی و عملی رسید که تمامی طرح‌هایی که در این استان اجرا می‌شود باید یک پیوست فرهنگی داشته باشد تا میزان اثربخشی آن دوچندان و ماندگاری طرح نیز بیشتر شود.
 
مدیرکل کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان‌وبلوچستان افزود: طرح ملی شهریاران را مطالعه کرده و معتقدم این طرح که با محوریت مردم برنامه‌ریزی شده می‌تواند در افزایش رضایت‌مندی شهروندان نقش مؤثری داشته باشد اما باید لازمه‌ها و چارچوب‌های مردمی و پیوست‌های فرهنگی آن به‌طور دقیق مراعات شود.
 
وی گفت: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با ظرفیت کامل مؤسسات فرهنگی، هنری و قرآنی و انجمن‌هایی که همه آن‌ها به‌صورت مردمی اداره می‌شود پای کار این طرح خواهد بود و از هیچ حمایتی دریغ نمی‌کند.
انتهای پیام
captcha