بهره‌برداری از ۱۵۰۰ کلاس درس در سیستان‌وبلوچستان
کد خبر: 4169326
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱
طی سال‌جاری انجام می‌شود

بهره‌برداری از ۱۵۰۰ کلاس درس در سیستان‌وبلوچستان

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان‌وبلوچستان گفت: امسال موفق شده‌ایم بیش از ۱۰۰ کلاس درس استاندارد را در هفته دولت افتتاح و در اختیار دانش‌آموزان سیستان‌وبلوچستان قرار دهیم، در تلاشیم تا در سال‌جاری ۱۵۰۰ کلاس درس در این استان آماده بهره‌برداری شود.

میثم لک‌زایی مدیرکل نوسازی وتجهیزمدارس سیستان وبلوچستانبه گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، به نقل از روابط عمومی نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، میثم لک‌زایی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان‌وبلوچستان با تأکید بر اینکه بالاترین رقم اعتباری در حوزه فضاهای آموزشی به این استان اختصاص‌یافته است، گفت: در شش‌‌ماهه نخست سال ۱۴۰۰ تعداد ۵۶۸ کلاس درس با اعتبار ۱۶۰۸ میلیارد ریال ساخته شده که این تعداد در مدت مشابه سال ۱۴۰۱ به ۸۰۱ کلاس با اعتبار ۳۵۰۶ میلیارد ریال افزایش‌یافته است.
 
وی ادامه داد: امسال نیز موفق شده‌ایم بیش از ۱۰۰ کلاس درس استاندارد را در هفته دولت افتتاح و در اختیار دانش‌آموزان سیستان‌وبلوچستان قرار دهیم، در تلاشیم تا در سال‌جاری ۱۵۰۰ کلاس درس در این استان آماده بهره‌برداری شود.
 
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان‌وبلوچستان گفت: با توجه‌ به رشد چشمگیر جمعیت دانش‌آموزی در این استان در مقایسه با دیگر استان‌ها، می‌توان گفت کار در حوزه ساخت‌ و ساز و تأمین نیاز کلاس درس در سیستان‌وبلوچستان  سخت و دشوار است. اما با حمایت دولت و همکاری چشمگیر خیران در تلاشیم هیچ کودکی در استان به‌خاطر کمبود مدرسه از تحصیل باز نماند.
انتهای پیام
captcha